O nas

Czcionka:

O nas

Ośrodek Kultury i Sportu w Bierutowie z siedzibą przy ul. Przyjaciół Żołnierza 14 a dysponuje budynkiem tzw. Domu Ziemi Bierutowskiej, w którym mieści się również stała wystawa eksponatów związanych z historią Ziemi Bierutowskiej prowadzona przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Bierutowskiej „Europa – Przyszłość”.

Posiadamy salę do 40 miejsc z możliwością organizacji wykładów, konferencji, spotkań itp. Dysponujemy własnym nagłośnieniem i sprzętem audiowizualnym.

Organizujemy i prowadzimy imprezy kulturalno – rozrywkowe, okolicznościowe, festyny, dożynki wiejskie, gminne, powiatowe, imprezy zakładowe, koncerty, dzień kobiet, spotkania z Mikołajem, imprezy rekreacyjne dla Dzieci. Organizacja imprez różnego typu przez pracowników OKiS polega na:

• Zapewnieniu wymaganego nagłośnienia i oświetlenia
  • Technicznym zabezpieczeniu imprezy /transport, montaż sprzętu nagłośnieniowego
    i oświetlenia/
  • Prowadzenie imprez /konferansjerka, prowadzenie i organizacja gier
    i zabaw sportowo – rekreacyjnych, prowadzenie zabaw tanecznych
    i dyskotek/
  • Organizacja występów piosenkarzy i zespołów /umowy, ustalanie terminów, godzin, zabezpieczenie imprezy, opłaty ZAIKS, zabezpieczenie odpowiedniego nagłośnienia itp./

Do dyspozycji Państwa oddajemy również Halę Sportowo – Widowiskową przy ul. Krasińskiego 3. Jest to wielofunkcyjny obiekt sportowy przystosowany do rozgrywania zawodów sportowych, przeprowadzania treningów i ćwiczeń gimnastycznych, imprez kulturalnych i rozrywkowych (koncerty, widowiska, imprezy okolicznościowe).

Hala Sportowa została zaprojektowana w taki sposób, aby w jednym czasie mogły z niej korzystać 3 grupy trenujące. Kotary dzielące umożliwiają równoczesne i niezależne prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych w każdej części.
Oświetlenie i nagłośnienie hali spełniają wszystkie obowiązujące wymogi. Obiekt wyposażony jest również w elektroniczną tablicę wyników, która sterowana jest z pomieszczenia spikera.
Widownia posiada trybuny dla 150 osób. Dysponujemy również własnym parkingiem.

Hala Sportowo – Widowiskowa o wymiarach 44 x 30 m i wysokości 7,60 m posiada boiska do:
• piłki nożnej halowej,
• piłki ręcznej (pełnowymiarowe)
• piłki siatkowej – 3 boiska oraz 1 główne
• piłki koszykowej – 2 boiska oraz
1 główne (możliwość regulacji wys. koszy).
Ponadto obiekt wyposażony jest w sprzęt sportowy do uprawiania gimnastyki sportowej (drążki, poręcze, równoważnia), lekkoatletyki (mata do skoku wzwyż, płotki),  szatnie z zapleczem sanitarnym, siłownię z kompletnym wyposażeniem(atlasy, hantle, stepy, ławki do brzuszków, bieżnia, rowery itp.)

trwa inicjalizacja, prosze czekac...